Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Reference

Yvetta Škubalová
Dobrý den, paní Hrnková, chtěla bych Vám svým a manželovým jménem poděkovat za profesionální a lidsky citlivý přístup při vyřizování pohřbu našeho kamaráda Zdeňka Jakeše. Nebyl to první pohřeb, který zajišťovala Vaše pohřební služba. Byla jste ta, která mně dodala sílu, a s Vaším profesionálním přístupem jsme rychle vše zařídili. Důstojný průběh smutečního obřadu jsme spolu s našimi společnými přáteli velmi ocenili. Celému Vašemu kolektivu děkuji za služby, které nabízíte, ať uspokojí všechny, kteří prožívají smutné chvíle v životě.
 

Draha Večerková a Soňa Vlčková, Fryšták
Dovolte mi, abych Vám poděkovala za neuvěřitelně citlivý lidský přístup k pozůstalým v nejtěžší chvíli, která nás v životě potká a na kterou nejsme nikdy připraveni. Za skutečně profesionální služby ve všech směrech, i za rady a vřelou ochotu a vstřícnost Vám z celého srdce děkujeme.


Radan Podgrabinský
jednou velké díky za Váš profesionální a lidský přístup.


Jaromír Pekař
S důvěrou jsem se na Vás obrátil již po třetí a opět jsme byl spokojen. Vše co jsme domluvili bylo 100% splěno. Byl jsem mile překvapen při doplácení faktury po pohřbu, částka byla nižší než při domlouvání pohřbu. Děkuji i za radu v květinové výzdobě, od rodiny jsem byl pochválen. Je vidět vaše letitá zkušenost. Budu Vás doporučovat dále.


Kateřina Válková
Chtěla bych tímto poděkovat zaměstnacům pohřební služby za krasný pohřeb tatínka. V této těžké chvíli tady byli pro nás 24 hodin denně. Všechno bylo perfektně zorganizované i nad rámec domluvených služeb. Kytky byly překrásné.
Vážím si především lidského přístupu a pochopení v této tak těžké chvíli.
Proto ještě jednou mnohokrát děkuji za důstujné a lidské rozloučení s mým tatínkem.
S klidným přesvědčením Vás mohu doopravdy všem dopučit a s důvěrou se ná Vás opět obratím.


Alena Bartíková, Švédsko
Chtěla bych moc poděkovat Pohřební službě Přibylák a zvlášť paní Haně Hrnkové za ochotu, vstřícnost a profesionální přístup při převozu mé maminky, vypravení a vyřizovaní pohřbu. Jelikož bydlím v zahraničí, velmi oceňuji rady -  co a jak, jelikož komunikace na začátku probíhala přes emaily a telefony. Přístup byl velmi lidský, profesionální a příjemný po celu dobu vyřizování pohřbu.
Velmi doporučuji.


Jana Kratochvílová
Chtěla bych Vám velmi moc poděkovat za kvalitní služby. Byli jsme s Vám velmi spokojeni. Nejen s přístupem, ale i jednáním a vystupováním. Děkujeme za pomoc pro nás v těžké chvíli.


Jarmila Přibylová
Děkuji Vám za důstojné rozloučení   s mým manželem. Byla jsem velice spokojena s přístupem Vašich zaměstnanců.

Pohřební služba Bohumír Přibylák s.r.o.

Kontaktní informace

Pohřební služba Bohumír Přibylák s.r.o., Kvítková 540

Zlín, 760 01

info@pohrebnisluzbapribylak.cz

+420-732 766 518